Google+ Wideo

Grupa Efekt

Kompleksowa Obsługa Imprez Okolicznościowych

Reportaż video ze ślubu i przyjęcia weselnego - wspomnienia niezmienione nawet po wielu latach

         Film z Uroczystości to niezaprzeczalnie pamiątka, do której Państwo młodzi będą powracać latami... Kiedy byliśmy na szkoleniu w kurii, prowadzący tam zajęcia ksiądz uświadomił nam, czym naprawdę jest WIDEO dla państwa młodych. Kiedy to po kilku latach (odpukać) ciężar życia codziennego odciśnie swe piętno na jakże nierozerwalnym związku..., wtedy właśnie w przeżyciu tego, czy innego kryzysu może pomóc film, przypominający ten dzień, ten moment w którym oboje byli tak uśmiechnięci i szczęśliwi. Poza tym niejednokrotnie oglądając materiał Video, Młodzi mówią "Fajnie, super wszystko było, ale kompletnie nic nie pamiętamy..." i pewnie nie dziwi to nikogo, kto już to przeszedł.

Filmy nagrywamy profesionalnymi kamerami renomowanych firm, takich jak SONY, PANASONIC i ostatnio nowość aparatami NIKON i CANON. Dzięki zainwestowaniu sporych funduszy w sprzęt mogą państwo cieszyc się pięknym obrazem w jakości SD i idealnym w jakości HD.


Nasza Firma od lat Specjalizuje się w obsłudze ślubów i przyjęć weselnych. Naszym klientom oferujemy zawsze usługi na wysokim poziomie i w przystępnej cenie.


W materiale video można znaleźć:
 
  • Unikatowa czołówka (Możliwość reżyserowanej czołówki)
  • Reportaż z domu Pana Młodego
  • Reportaż z domu Panny Młodej
  • Plener
  • Ślub
  • Przyjęcie weselne do godziny 2:00 - 3:00

 

Otrzymujecie Państwo od nas materiał na płytach DVD w  Excluzywnym etui DVD.

Reportaż na DVD posiada interaktywne menu, pozwalające przechodzić do wybranych scen. Podkład dźwiękowy, animacje mogą być wybrane przez Państwa Młodych. Jesteśmy otwarci na propozycje klienta i zawsze będziemy się starali im sprostać.

Trajler

Zobacz nas na ...